я підтверджую, що ознайомлений та погоджуюсь з наступним:

1. ТОВ «ВІДІ КУЗОВНИЙ СЕРВІС» не несе відповідальність за технічний стан, пошкодження, комплектність транспортного засобу та речі, що залишені в ньому до моменту його огляду представниками дилерського центру та підписання акту приймання-передачі.

2. Роботи з технічного обслуговування (ремонту) на транспортному засобі будуть розпочаті тільки після оформлення наряд-замовлення на виконання робіт з переліком робіт, що будуть попередньо узгоджені і акту приймання-передачі транспортного засобу. Відповідні документи повинні бути підписані у приміщенні дилерського центру в робочий час.

3. Якщо документи, що зазначені у п. 2 не будуть підписані протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту залишення транспортного засобу, то, починаючи з шостого календарного дня, ТОВ «ВІДІ КУЗОВНИЙ СЕРВІС» має право нараховувати плату за паркування у розмірі 240 грн. (двісті сорок гривень) з ПДВ за добу.

4. Погоджуюсь з пропозицією ТОВ «ВІДІ КУЗОВНИЙ СЕРВІС» щодо проведення діагностики автомобіля, яка необхідна для визначення переліку подальших робіт щодо відновлення його роботоздатності, а також погоджуюсь оплатити таку діагностику з розрахунку 996 грн. (в т.ч. ПДВ 20%) за 1 нормо-годину.